FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Moderator Czasowy

Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 404

PostWysłany: 22.10.06,14:18 Powrót do góry

manchester united wygral z liverpoolem 2:0 po trafieniach Scholes-a i Ferdinanda

PostWysłany: 22.10.06,14:27 Powrót do góry

ja czekam na 17 reading-arsenal i jak wygraja to 4 miejsce i 1 mecz zalegly to jeszcze arsenal powalczy o mistrza

PostWysłany: 22.10.06,16:56 Powrót do góry

Otwierające tabelę Serie A zespoły Interu Mediolan i AS Romy w 7. kolejce wzbogaciły swój dorobek. Oba zdobyły jednak tylko po jednym punkcie. Ostatnie miejsce w tabeli opuściła AC Fiorentina.
Broniący tytułu mistrza Włoch Inter po słabym meczu bezbramkowo zremisował na wyjeździe z Udinese Calcio.

Dużo łatwiejsze zadanie wydawała się mieć Roma. "Giallorossi" podejmowali Chievo Werona, które w obecnym sezonie nie odniosło jeszcze zwycięstwa. Jednak to goście, w których szeregach znów zabrakło Kamila Kosowskiego, jako pierwsi cieszyli się z bramki. Zdobył ją w 40. minucie Sergio Pellissier. Gospodarzy stać było tylko na wyrównanie. Na listę strzelców wpisał się kapitan Romy, Francesco Totti.

Po udanym początku sezonu, piłkarze Cesare Prandelliego w dwóch ostatnich meczach zdobyli tylko punkt, choć mierzyli się z teoretycznie słabszymi drużynami.

Ostatnie miejsce w tabeli opuściła AC Fiorentina, która na skutek kar nałożonych po aferze korupcyjnej przystąpiła do rozgrywek z minus 19 pkt. "Fioletowi" wygrali 4 z 7 spotkań i wyprzedzili mającą na koncie 7 punktów ujemnych Regginę Calcio.

Źródło: onet.pl

Boykins

Posty: 404

PostWysłany: 22.10.06,21:02 Powrót do góry

wisla zremisowala 0:0 z Zaglebiem lubin
Arsenal wygral 4:0 2 bramki henrego
real wygrywa z barcelona 2:0 i juz niewiele wskazuje na to ze cos moze sie zmienic

PostWysłany: 24.10.06,18:31 Powrót do góry

Legia Warszawa pokonała na własnym stadionie trzecioligowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:1 (2:1) w towarzyskim meczu piłkarskim. Bramki strzelili testowany Senegalczyk Cheikh Ameth Tidiane Samb (20) oraz Brazylijczyk Elton (40) i Maciej Korzym (75).

Oprócz Samba trener mistrza Polski Dariusz Wdowczyk sprawdzał jeszcze dwóch zawodników: Vito Badiane (Senegal) i Dragana Stancica (Serbia).

Najsłabiej z tego grona, mimo zdobycia gola, wypadł Samb. Środkowy napastnik wygląda bardziej na koszykarza, niż piłkarza. Mierzy ponad 190 cm, a przy tym jest bardzo chudy. We wtorkowym spotkaniu łatwo tracił piłkę, czasem wręcz potykał się o nią, czym wywoływał salwy śmiechu wśród widzów. Próbował rozgrywać, wracał się do środka pola, ale niewiele z tego wynikało. Mimo nietypowej pory na mecz na trybunach zasiadło na nich około 300 kibiców.

Największą ochotę do gry przejawiał jego rodak, defensywny pomocnik Badiane, który jest kapitanem olimpijskiej reprezentacji Senegalu. Badiane podpisał kontrakt z FC Porto, które wypożyczyło go do Sporting Clube da Covilha. Dużo biegał, wychodził na pozycję, starał się rozgrywać.

Również w środkowej części boiska grał Stancić. Były zawodnik Crvenej Zvezdy Belgrad nie najlepiej pod względem kondycyjnym wytrzymał trudy sparingu. O ile w pierwszej połowie często włączał się w akcji ofensywny, o tyle po przerwie ograniczył się do defensywy. W 40. minucie wywalczył piłkę na połowie rywali, idealnie zagrał do Eltona, a ten podwyższył na 2:0.

O przydatności wszystkich testowanych zawodników zadecyduje Wdowczyk wraz ze swoim współpracownikami. Główny szkoleniowiec miał okazję przyjrzeć się kilku piłkarzom z czwartoligowych rezerw.

Większość podstawowych graczy mistrza Polski, jak np. Marcin Burkhardt, Aleksandar Vuković, Wojciech Szala, Dickson Choto, Miroslav Radović i Sebastian Szałachowski, oglądała mecz z wysokości trybun.

Legia Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:1 (2:1)
Bramki: dla Legii - Cheikh Ameth Tidiane Samb 20, Elton 40, Maciej Korzym 75.

Legia: Fabiański; Rafalski, Jędrzejczyk, Hugo (46. Chałas), Wysocki; Mikołajczak (46. Polniak), Badiane, Stancić, Kiełbowicz (46. Korzym); Samb, Elton (46. Paluchowski).

(PAP)

Posty: 1184

Stal Sanok była o krok od sprawienia kolejnej niespodzianki. Przegrała z Arką dopiero po dogrywce Exclamation

Boykins

Posty: 404

PostWysłany: 24.10.06,18:34 Powrót do góry

niespodzianka bedzie rowniez odpadniecie z pucharu polski Łks-u ktory przegrywa o:1 z radomiakiem ( mecz trwa 78 min.)

PostWysłany: 25.10.06,23:04 Powrót do góry

Piłkarze Pogoni Szczecin mimo prowadzenia po 1. połowie, przegrali w Poznaniu pucharowy mecz z Lechem i odpadli z dalszych rozgrywek.